Siatka dla Kota na balkon, okno, taras

Koty a prawo i inne ważne sprawy o kotach.
Nowy

Siatka dla Kota na balkon, okno, taras

Postautor: Kocie_Ogrody » czw 08 cze 2017, 17:20

Kocie Ogrody to firma zajmująca się montażem siatek zabezpieczających dla kotów na balkony oraz okna.

To idealne rozwiązanie dla mieszkańców bloków, nie chcących ograniczać pupila do oglądania świata wyłącznie przez okno.

Siatki są bardzo dyskretne oraz trwałe, a liczba zadowolonych klientów świadczy o ich wysokiej jakości.

Zakładamy siatki ochronne na terenie Warszawy i okolic, na każdym rodzaju budynku.

Wycena jest darmowa więc nic nie szkodzi zadzwonić i zapytać nas o ofertę.

Bezpieczeństwo waszego pupila jest dla nas priorytetem.

Wraz z wyceną otrzymają Państwo wiele przydatnych informacji dotyczących montażu jak również użytkowania zamontowanego zabezpieczenia.

Wystawiamy faktury VAT

Udzielamy 2 letniej pisemnej gwarancji.

Jeżeli potrzebujecie porady na temat waszych pupili chętnie doradzimy.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie http://www.kocieogrody.pl

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Zaglądacz

Re: Siatka dla Kota na balkon, okno, taras

Postautor: monikacicha90 » czw 29 cze 2017, 11:53

Takie siatki to bardzo fajna sprawa :D Ja sama ostatnio kupiłam w NaszeZoo.pl taką siateczkę i jestem zadowolona, bo już się nie muszę martwić, że mi gdzieś kot wyskoczy na dach lub do sąsiada na balkon. Ostatnio zrobił się taki wredny, że już nawet przez tak zwany "lufcik" próbuje mi czmychnąć :)

Nowy
Awatar użytkownika

Postautor: OlkaD94 » wt 26 wrz 2017, 12:40

A czy to prawda, że jak adoptuje się kota to jest konieczność założenia takiej siatki? Ja się dowiedziałam, że bez takiej siatki w oknach kota nie mogę zaadoptować. Czy to prawda?
Prowadzę swoją stronę internetową, chętnych zapraszam do przeglądania: http://zoostuff.pl/.

Zakocony
Awatar użytkownika

Postautor: Margol » śr 27 wrz 2017, 13:39

Niektóre hodowle wymagają zamontowania siatki na balkonach przed kupnem ich kociaka. Wszystkie warunki bywają zawarte w umowie w trakcie zakupu koteła. A siatka na balkonie jest konieczna ze względu na bezpieczeństwo kota.
Margolcia (rodowodowe imię - Margot) to kotka rasy Maine Coon, urodzona w 2015 roku, wysterylizowana, niebieski szylkret, charakter dominujący i wyrachowany, ale bardzo Kochany ;)

Obrazek

Wróć do Ważne sprawy związane z kotami